top of page

Je tomu nedávno, kdy jsem si uvědomila jaká je škoda, že jsem v kalendáři nenechala volný termín pro ty z vás, kteří chtějí k nám do Maří dorazit bez účasti na semináři. Prostě dorazit "jen tak". Užít si naší kouzelnou přírodu, a v noci naprosté ticho s hvězdným nebem. Občas jsem až překvapená, jak rychle se moje myšlenky stávají realitou! Jeden květnový víkendový termín se totiž před pár dny zrušil a tak za vámi jdu s mimořádnou nabídkou na last minute pobytu v termínu 5.-8. května s tím, že je možnost přijet ve čtvrtek /pátek a zůstat do neděle

Květnový pobyt ve Svaté Maří

20210924_182727.jpg

Pobyt je určen pro ty z vás, kteří si touží užít odpočinek v jakékoliv podobě.  Dospělí a děti starší 12 let. Skvěle odpočinout si tak u nás mohou například unavení rodiče :). Alkohol je u nás vítán pouze v menší míře, tzn. sklenička večer, nikoliv celá lahev. 

Kuchaře si lektorka zrušila a tak pro tento termín nabízím možnost vařit v naší vymazlené profi kuchyni. Jednotlivě, nebo společně. Jak budete chtít ;). Běžně se do naší kuchyně jen tak někdo nedostane, střeží si jí kuchaři a nyní si můžete vyzkoušet jaké je zde vařit :). Zároveň je možnost si ozkoušet i vaření na kachlových kamnech! Jídlo v ceně ubytování zahrnuto není, využití kuchyně však ano.

Tentokrát se nebude platit cena za jednotlivce, ale za jednotlivé pokoje. Ceny pokojů naleznete zde (https://docs.google.com/…rue) a je jen na vás, zda si vybraný pokoj obsadíte plně a nebo částečně. Všechny pokoje mají koupelnu a menší kuchyňku, stejně tak i naše nová maringotka umístěná v soukromí za krytou kruhovou jízdárnou pro koně.
V ceně je ubytování, využití profi kuchyně a všech společných prostor. Wellness se platí zvlášť a to 220 Kč/os. 

Tááák a teď už jen vybrat pokoj který vás láká, udělat si poznámku v kalendáři a budeme se na sebe navzájem těšit :). Pro závaznou rezervaci pokoje je třeba uhradit částku za pokoj v plné výši. Číslo účtu vám pošlu po vzájemném odsouhlasení konkrétního pokoje. Tato částka je nevratná, ale v případě že nebudete moc přijet, můžete za sebe sehnat náhradníka či někomu blízkému pobyt věnovat. Raději připomínám naší místní rodinnou a poklidnou atmosféru, je třeba aby s ní ladili ti, se kterými máte chuť přijet a nebo komu svůj pobyt předáte v případě, že nebudete moc přijet. Dotazy k pobytu a závazné rezervace zasílejte na e-mail a.stahlova@email.cz


Posíláme jarní sluneční pohlazení od nás z Maří a těšíme se na brzké setkání s některými z vás!

Anička a Petr

bottom of page